Časopisy Liečivé rastliny a Kúpele sú veľmi dobré pre zdravie...
          Peter K, Skalité


...Je možné objednať si časopis Liečivé rastliny aj na faktúru?
          Katarína, Lozorno

Odpoveď Herby: Áno, všetky časopisy aj knihy si môžete objednať aj na faktúru.M. N.,Žilina: Blahoželám ku výročiu vášho časopisu. Sporadicky kupujem - je, aj vždy bol vynikajúci. Liečivé rastliny sú moje hobby a čiastočne aj profesia.      ĎakujemL.S., Turčianske Teplice: Ďakujem prírode, že nám dáva toľko lásky. Ďakujem Vám, že vydávate Liečivé rastliny a delíte sa s nami o mnohé poznatky.Posielal som odpovede na autodidaktický test z časopisu Lekársky obzor. Kedy a ako dostanem potvrdenie o získaných kreditoch?
          čitateľ Lekárskeho obzoru, február 2008, telefón

Odpoveď Herby: Potvrdenie o získaných kreditoch SACCME bude zasielať Slovenská zdravotnícka univerzita. Predbežný prehľad nájdete vo Wordovom dokumente SACCME 2007


...prosíme Vás o informaci, zda vyšlo č. 10/2007 časopisu Lekársky obzor. Vzhledem k tomu, že nám nedošlo, poslali jsme našemu dodavateli A.L.L. Production Praha upomínku. Nyní nám sdělili, že uvedené číslo nevyšlo. Přitom je na Vašich www. stránkách nabízíte
          Lékařská knihovna Fakultní nemocnice Ostrava, február 2008, e-mail

Odpoveď Herby: Ubezpečujeme čitateľov, že Lekársky obzor číslo 10 z roku 2007 (rovnako ako aj čísla 11/2007 a 12/2007) vyšli v obvyklých termínoch.D.M., Lubina: Vážená redakcia, ďakujem vám za skvelý časopis, ktorý sa rok čo rok zlepšuje. Som dlhoročný odberateľ nášho časopisu a som s ním nadmieru spokojný. Dozviem sa v ňom o toľkých rastlinách a ich použití, o významných osobnostiach našich dejín a mnohé iné zaujímavosti. Graficky a farebne sa vyrovná mnohým iným časopisom, vrelá vďaka za dobrý časopis.
Mám k vám otázku. Čítal som, že boli robené výskumy s užívaním syntetických vitamínov a zistilo sa, že niektoré z nich ako vitamín E, beta-karotén a iné zvýšili pri dlhodobom užívaní úmrtnosť. Nie je mi jasné ako užívať tieto vitamíny a ako dlho. Budem rád, ak mi dáte odpoveď.
Ďalej by som mal pripomienku k predávaným čajom. Na každej krabičke čaju sa dozviem na čo je dobrý a ako ho použiť, ale podľa nášho časopisu sa dočítam, že pri určitej chorobe sa nemá ten-ktorý čaj užívať. Na každej krabici s čajom by malo byť napísané pri akej chorobe ho neužívať, lebo škodí.
Ďakujem Vám za porozumenie a prajem do ďalších rokov veľa dobrých článkov a veľa zdravia.S. Dz., Kalná nad Hronom: Pracujem ako poradkyňa a časopis mi úžasne pomáha. Rozširujem ho ústne propagáciou s radosťou.
Váš časopis mi už mnohokrát pomohol - jeho aktuálne články. Verím, že aj naďalej môžeme s dôverou obohacovať svoje vedomosti - máte vynikajúcich spolupracovníkov, ešte raz vďaka.
Toť nedávno som si viac dopriala borievkovej esencie do kúpeľa a privodila som si zápal močového mechúra - vďaka vášmu článku o borievke som si vedela vysvetliť od čoho som chorá a je to je veľmi dôležité pre prevenciu. Vďaka, vďaka, vďaka!V. Š., Hendrichovce: Ako stály čitateľ veľmi pekne ďakujem za veľmi pekné spracovanie časopisu a za podrobné informácie rastlinách. Rád sa venujem zberu niektorých byliniek a aj v záhradke nám pekne rastú a okrášľujú, síce v malom, ale predsa záhony.
Prajem Vám veľa zdravia, Božieho požehnania a veľa nápadov vo vašej ušľachtilej práci.M. P., Petrovany: po dlhom čase, ale predsa Vám chcem touto cestou poďakovať za vašu láskavosť, ktorú ste mi preukázali tým, že som od vás dostávala časopis zdarma.
Boli to pre mňa krásne chvíle čítania, s ktorými som sa delila so svojimi kamarátkami. Váš časopis je veľmi na vysokej úrovni, aj farebne aj odborne, mám z neho veľkú radosť a hlavne, keď si môžem niečo vyskúšať v pestovaní.
Som vaša stála propagátorka a ostanem vašou čitateľkou aj naďalej, hoci len z knižnice.
Mám dvoch vysokoškolákov a manžel sám pracuje, ja som na sociálnom dôchodku, takže finančná situácia je dosť slabá. Ale, ak by sa to zmenilo, sľubujem, že si Váš časopis objednám.D.M., Lubina: Vážená redakcia, ďakujem vám za skvelý časopis, ktorý sa rok čo rok zlepšuje. Som dlhoročný odberateľ nášho časopisu a som s ním nadmieru spokojný. Dozviem sa v ňom o toľkých rastlinách a ich použití, o významných osobnostiach našich dejín a mnohé iné zaujímavosti. Graficky a farebne sa vyrovná mnohým iným časopisom, vrelá vďaka za dobrý časopis.
Mám k vám otázku. Čítal som, že boli robené výskumy s užívaním syntetických vitamínov a zistilo sa, že niektoré z nich ako vitamín E, beta-karotén a iné zvýšili pri dlhodobom užívaní úmrtnosť. Nie je mi jasné ako užívať tieto vitamíny a ako dlho. Budem rád, ak mi dáte odpoveď.
Ďalej by som mal pripomienku k predávaným čajom. Na každej krabičke čaju sa dozviem na čo je dobrý a ko ho použiť, ale podľa nášho časopisu sa dočítam, že pri určitej chorobe sa nemá ten-ktorý čaj užívať. Na každej krabici s čajom by malo byť napísané pri akej chorobe ho neužívať, lebo škodí.
Ďakujem Vám za porozumenie a prajem do ďalších rokov veľa dobrých článkov a veľa zdravia.D.M., Trnava: Vážená redakcia, zdravím vás. Prednedávnom som sa začal zaujímať o túto problematiku. Okrem knižných publikácií je váš časopis asi jediné periodikum na Slovensku, ktoré sa problematikou liečivých rastlín zaoberá až do takej hĺbky. Viem, že aj v tejto oblasti začal v poslednej dobe výskum a vývoj napredovať a som rád, že aj obyčajný človek sa môže prostredníctvom tohto časopisu dozvedieť o niečo viac.PhDr. M.K., Nitra: Som dlhoročnou Vašou stálou a vďačnou čitateľkou, ale nedopatrením sa mi stalo, že som si nepredplatila nasledujúce čísla, a tak som ochudobnená o vedomosti, ktoré veľmi rada nadobúdam čítaním "nášho" časopisu.B.F., Chtelnica: ...Zároveň Vám veľmi pekne ďakujem za Váš veľmi hodnotný časopis. Prajem vám v jeho zostavovaní veľa úspechov a dobrých myšlienok.E.K., Lehota pod Vtáčnikom: som vaša trvalá odberateľka časopisu a veľmi sa teším na ďalšie čísla. Ste dobrí, držím palce.I.Z., Nitrianske Pravno: Som odberateľom časopisu od roku 1978, ale bohužiaľ pre vek musím časopis odhlásiť. Ďakujem za dobrý časopis, bol som s ním spokojný. Ešte raz ďakujem. Škoda, roky utekajú, choroby a záujem o akékoľvek dianie upadá, zostávajú iba spomienky na vaše "Liečivky". Ďakujem za dobré čítanie.J.B., Banská Bystrica: Vážená redakcia, dovolím si poslať Vám pozdrav a želanie rozvoja a rastúceho záujmu o tento časopis. Som dlhodobý odberateľ a čitateľ, ktorý vie oceniť zložitú konkurenčnú polohu časopisu. Pretože pozorujem slepé uličky zdravotníctva v mnohých profesiách a následný návrat k prirodzeným a prírodným metódam liečenia, prevencie - predpovedám postupný rozvoj a nárast významu časopisu Liečivé rastliny.

0
0
0
s2smodern
powered by social2s

Inzercia